O nas

Pro Profit Biuro Rachunkowe Warszawa Targówek

Zapraszamy do współpracy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa – MŚP z Warszawy z dzielnic: Targówek, Bródno, Zacisze, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Śródmieście, Wola, Mokotów oraz z okolic takich jak:  Ząbki, Marki, Zielonka, Wołomin.

Nasza specjalizacja to kompleksowa obsługa księgowa, kadrowo-płacowa i doradztwo gospodarcze dla firm o różnej formie prawnej. Obsługujemy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki jawne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, na każdym etapie ich rozwoju.

Początkujących przedsiębiorców sprawnie przeprowadzimy przez proces rejestracji działalności gospodarczej i opracujemy wszelkie niezbędne do tego dokumenty Start-up. Także wprowadzimy w arkana tworzenia i pozyskiwania dokumentacji handlowej oraz związanej z zatrudnianiem pracowników. Przedsiębiorców już działających wesprzemy w procesie optymalizacji podatków i kosztów pracy.

Każdemu Klientowi indywidualnie dobierzemy zakres usług, tak aby mógł on koncentrować się na swojej działalności podstawowej. Zadbamy o dobrą komunikację i poufny przepływ informacji. Ciągle pogłębiamy doświadczenia, wiedzę i dzielimy się nią z naszymi klientami, ponieważ sprzyja to innowacyjności i szybkiemu reagowaniu na zmiany.

Pro Profit Biuro Rachunkowe gwarantuje bezpieczeństwo, poufność informacji, postępowanie zgodne z przepisami prawa i ciągle aktualizowaną wiedzą. Posiada certyfikat MF nr 583051/2012 do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC zawodowe.

Jednym słowem zapewnia pełen profesjonalizm.

Zapraszam do współpracy!

Nasze referencje

Agnieszka Kucharska – Właściciel

Nasz profesjonalizm Twój zysk