O nas

Pro Profit Biuro Rachunkowe Warszawa Targówek

Zapraszamy do współpracy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa – MŚP z Warszawy z dzielnic: Targówek, Bródno, Zacisze, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Śródmieście, Wola, Mokotów oraz z okolic takich jak:  Ząbki, Marki, Zielonka, Wołomin.

Nasza główna specjalizacja to obsługa księgowa i kadrowo-płacowa firm o różnej formie prawnejTakże posiadamy specjalizację w doradztwie biznesowym, w tym w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz wspieramy w administracyjnej obsłudze biura. Obsługujemy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki jawne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, na każdym etapie ich rozwoju.

Początkujących przedsiębiorców sprawnie wprowadzimy w arkana współpracy w zakresie prowadzenia ksiąg i ewidencji podatkowych oraz związane z zatrudnianiem pracowników. Przedsiębiorców już działających wesprzemy w procesie optymalizacji procesów gospodarczych w celu wzrostu produktywności, zyskowności.

Każdemu Klientowi stworzymy sprzyjające warunki współpracy aby mógł on koncentrować się na swojej działalności podstawowej. Zadbamy o dobrą komunikację i poufny przepływ informacji. Ciągle pogłębiamy doświadczenia, wiedzę i dzielimy się nią z naszymi klientami, ponieważ sprzyja to innowacyjności i szybkiemu reagowaniu na zmiany.

Pro Profit Biuro Rachunkowe gwarantuje bezpieczeństwo, poufność informacji, postępowanie zgodne z przepisami prawa i ciągle aktualizowaną wiedzą. Posiada certyfikat MF nr 583051/2012 do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC zawodowe.

Jednym słowem zapewnia pełen profesjonalizm.

Zapraszam do współpracy!

Nasze referencje

Agnieszka Kucharska – Właściciel

Nasz profesjonalizm Twój zysk